Калинівський риноквідпочиватиме у понеділок

---
2 091
0
– Понад 80% підприємців висловилися за вихідний саме у понеділок, тому й було обрано цей день, – підтвердив начальник управління споживчого ринку та туризму міськвиконкому Євген КРАМАРЕНКО. – Група продавців-гуртовиків була проти, і адміністрація ринку готова піти їм назустріч. Ті, хто має значний обсяг торгівлі у понеділок, можуть звернутися із відповідною заявою і отримати дозвіл на торгівлю із вихідним в інший день тижня. Час покаже, чи буде у таких продавців достатньо клієнтів. Але це стосується лише

гуртовиків, яких зовсім небагато.

Євген Крамаренко вважає, що запровадження вихідного піде на користь ринку. Адже вільний від торгівлі санітарний день – понеділок – дасть можливість впорядковувати та краще прибирати Калинку. Євген Володимирович не вважає, що вихідний зменшить відрахування до міського бюджету – кількість продавців та покупців, обсяги торгівлі на ринку не зменшаться, а розподіляться між іншими днями тижня.

Підприємець Валентина на Калинці працює з чоловіком вже 13 років.

– Мені однаково, який саме день тижня буде вихідним, головне – щоби він був, – каже вона. – Подумайте, як це важко працювати стільки часу, відпочиваючи за рік лише на Великдень і Різдво. Тому і я, і всі мої знайомі на ринку задоволені таким рішенням. Переконана, що торгівля від цього не постраждає – наші покупці прийдуть в інші дні. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: