Газ – із гною і рослинних відходів

---
5 983
0
– Якщо у господарстві є вісім-десять корів та 50-60 курей, то сім’я з чотирьох-п’яти осіб, що мешкає у будинку площею 120 квадратних метрів, може цілком себе забезпечити газом для опалення і приготування їжі за рахунок продуктів життєдіяльності тварин, – розповів "МБ" Петро МЕЛЬНИК, голова правління ВАТ "Чернівецький емальзавод "Карпати".
Окрім того, після бродіння й отримання газу, гній можна використовувати як екологічно чисте природне добриво. Відпадає необхідність використання пестицидів. Адже під час виробництва біогазу у масі гною переробляються і гинуть насіння бур’янів та шкідлива живність.
Біогаз – це газоподібний продукт, отриманий від перепрівання без доступу повітря органічних решток найрізноманітнішого походження. У будь-якому селянському господарстві упродовж року накопичується значна кількість гною, рослинних решток, різних відходів. Зазвичай після розкладання їх використовують як органічне добриво. Однак з них можна видобувати й біогаз.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.