З острівця на Пруті врятували четверо людей

---
1 857
0
Вибратися самостійно з острівця люди не могли. Вода ж піднімалася, а течія в тому місці досить стрімка, то ж людей могло затопити або змити. Рятувальників про надзвичайну ситуацію повідомив рибалка, який саме тоді перебував на березі річки.

Врятували переляканих людей співробітники обласного управління Міністерства надзвичайних ситуацій. Для цього вони використали три човни.

Виявилося, що у четвер після обіду мешканець Чернівців та його знайома з двома дітьми вирішили відпочити на природі і вибрали для цього безлюдне місце поряд з Прутом, де й розбили намет. Прокинувшись вранці, вони побачили, що вода затоплює острівець, а дістатися самостійно берега вони вже не могли.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим