Румуни України об’єднуються

---
1 743
0
Спільнота є громадською організацією, яка ставить за мету збереження мови і культурних традицій та прагне об’єднати всі організації румунів України. Колективними членами новоствореної спільноти вже стали 11 товариств і організацій з Києва, Буковини, Закарпаття та Одещини. Президентом Міжрегіонального об’єднання обрано депутата Верховної Ради двох попередніх скликань Івана Попеску. Поки що офіційною адресою спільноти залишається Буковинський незалежний центр актуальних досліджень, розташований у Глибокій. Планується перенести штаб-квартиру організації до Чернівців.

За даними Всеукраїнського перепису населення, румуномовне населення за кількістю становить третю етнічну групу після українців і росіян. Їхнє число сягає півмільйона осіб, з яких 200 тисяч мешкає в Чернівецькій області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 216
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
9 300
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 186
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 344
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 522
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 086
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 207
Патрульні сто кілометрів супроводжували породіллю до пологового у Чернівцях - відео
3 237
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 089
Чотири знаки Зодіаку отримають подарунок долі і кардинально змінять життя
2 632