Наступними жертвами сильних морозів цього дня стали: 44-річний мешканець села Комарівців Сторожинецького району, 48-річний чоловік із села Самакова Путильського району та 44-річний житель села Грубного Сокирянського району.
Восьмого лютого, ймовірно, від переохолодження загинув 69-річний чоловік з Грушівки Кельменецького району. Вранці у його оселі через пічку сталася пожежа. Господареві вдалося самотужки загасити вогонь, але під час цього він отримав опіки обличчя. Сусіди викликали швидку допомогу. Але коли медики прибули за викликом, потерпілий відмовився їхати до лікарні та втік від лікарів. Місцеві жителі декілька годин розшукували чоловіка. Коли його врешті-решт зловили, то знову викликали "швидку". Але дорогою до лікарні чоловік помер. Попередній діагноз: переохолодження, яке він отримав, переховуючись від лікарів, повідомили в центрі пропаганди УМНС.
Щоби не замерзнути
- Перед виходом на вулицю на відкриті ділянки шкіри доцільно нанести захисний крем.
- Під час обмороження потерпілого доставити в тепле місце і поступово зігрівати.
- Дати випити гарячого чаю.
- За несильного обмороження обличчя рекомендується обережно розтерти побілілі ділянки м’якою вовняною тканиною (рукавичкою, шарфом тощо).
- Обморожену ділянку обтерти спиртом, змастити вазеліном або несоленим жиром та розтирати в напрямку серця.
- У разі обмороження більшого ступеня на пошкоджену ділянку накладають пов’язку, змочену горілкою, або стерильну пов’язку. n За сильного морозу потрібно постійно рухатися.
10-02-2005, 19:39
0
2 045