Weather

Підробляють не лише порошок

---
1 884
0
"Домашній" сирок

Останнім часом популярним об’єктом для фальсифікації став глазурований сирок. Підробляти його страшенно вигідно, адже товар досить дорогий, а на сировині можна чимало зекономити. Отже в домашніх (чи напівдомашніх) умовах готується "сиркова маса". Сиру в ній насправді майже немає, оскільки з ним важко – треба домогтися однорідної консистенції, та й коштує недешево. Брак сиру компенсують цукром, різноманітними порошками (наприклад, для приготування заварного крему) і просто молоком. Цю масу заморожують, а тим часом готують псевдошоколад із цукру та дешевого какао. Відтак заморожену масу нарізають за допомогою нагрітої гітарної струни і поливають коричневою глазур’ю. Остання, до речі, виходить рідкою, тому такий сирок можна впізнати, зокрема, і за нерівним шаром глазурі.

Уберегтися від купівлі такого продукту непросто, зате можна легко уникнути його споживання. Щойно придбаний сирок потримайте за кімнатної температури до розморожування. Якщо він перетворився на ріденьку кашку – усе зрозуміло.

Недзвінке золото

На жаль, неякісні золоті вироби можна придбати не лише "у циганів". Часом такий товар продається і в досить поважних ювелірних крамницях. Здебільшого псевдозолоті вироби потрапляють до нас із Туреччини, де дуже добре на цьому знаються. Імітують золото за допомогою сплавів міді з алюмінієм чи цинком, олова з бронзою. Виявити фальсифікат може і пересічний споживач: треба із силою кинути виріб на дерев’яний стіл. Справжнє золото при цьому задзвенить подібно до кришталю. Підробка ж глухо стукнеться.

Крохмальні джинси

Виробники та продавці одягу давно помітили, що споживачам особливо подобаються джинси із цупкої, навіть жорсткої тканини. Це вочевидь асоціюється з високою якістю речі. Фальсифікатори, яким подібну тканину використовувати невигідно через її високу ціну, знайшли вихід: свої джинси вони просто крохмалять. Зрозуміло, що після першого ж прання тканина невпізнанно змінюється.

Як розпізнати? Не можемо порадити замочувати джинси просто у магазині. Просто огляньте їх уважно. Накрохмалена тканина може мати характерні білі плямки, хрустіти, злипатися. Спробуйте оглянути переплетення ниток тканини на світло: ви можете розгледіти, що мікропросвіти між нитками "забиті". 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують