До репелентів належить усе, що наноситься на шкіру чи одяг для захисту від комарів. Купуючи такий засіб, треба дуже уважно читати етикетку. Деякі з репелентів не можна застосовувати дітям, вагітним, матерям-годувальницям. Більшість репелентів (навіть спеціальні дитячі) не рекомендують наносити на шкіру дітям до трьох років.
Застосовуючи репелент, який наноситься на шкіру, стежте за тим, щоби він не потрапив на ранки, подряпини, будь-які пошкоджені ділянки шкіри. Це, звісно, не смертельно для людини, але все ж таки отрута. Найбільш небезпечними вважаються аерозолі на зразок дихлофосу. Застосовуючи їх, треба затуляти рота і ніс ганчіркою, а згодом добре провітрити приміщення.
Усі без винятку засоби проти комарів мають супроводжуватися інструкцією з такими даними: термін придатності, шкідливість, віковий ценз, склад, алергійність тощо. Майте на увазі, що підробити, наприклад, електрофумігатор дуже просто. Це може бути просто шматок фарбованого картону. Тому краще купувати подібні засоби в надійній торговій чи аптечній мережах.