«Золота молодь» ні в чому собі не відмовляє

---
4 937
0
«Золота молодь» ні в чому собі не відмовляєСкандали, спричинені способом життя сина Президента Віктора Ющенка Андрія, привернули увагу суспільства до так званої "золотої молоді" – середовища молодих людей, які живуть на "широку ногу" за рахунок своїх багатих батьків. Хто ці люди, про що вони мріють і чи справді лише "відриваються" за рахунок батьків? Наш кореспондент вирішила вивчити спосіб життя "золотої молоді" у Чернівцях.

"Вісімдесят відсотків мого часу займають розваги"

Життя Тані, студентки третього курсу економічного факультету ЧНУ, надзвичайно бурхливе.

– Найбільше мені подобається відпочивати з друзями у "Віденській кав’ярні", "Рефлекшн", "Гріг" і "Чашка". Друзів у мене дуже багато, тому щовечора ми кудись ідемо. Вісімдесят відсотків мого часу займають розваги.

Гроші на відпочинок Тані дають батьки. За день вона витрачає у середньому тридцять гривень. Коли є якісь суперплани, то, щоби розважитися, ста п’ятдесяти гривень, за словами Тані, їй цілком вистачає.

«Золота молодь» ні в чому собі не відмовляє– Зазвичай вечір або день розваг розпочинається на "Аква Плюс" або ще в якомусь ресторані за містом. Потім ми з друзями їдемо на дискотеку. Найбільше мені подобається в "Астарті", тому що там збирається моя тусовка. Я не люблю одноманітне життя, тому деколи ходжу на дискотеку в "Ізограф" або "Торнадо". Була якось на дискотеці в "СССР" у Снятині, але там мені не сподобалося, бо там не те середовище, до якого я звикла.

Найяскравіші моменти відпочинку у Тані були в Бухаресті. Вона розповідає, що там люди поводяться по-іншому, музика і стиль життя інші

– У Чернівцях люди погані, –каже Таня. – Кожен хоче щось довести, але сам не знає що. Усі знають один одного і зводять наклепи.

Дівчина одягається у фірмові речі. Раніше купувала одяг в "Катоні" і "Денімі". А зараз старша сестра купує і надсилає їй фірмовий одяг з Італії. Куртка з Європи, наприклад, коштує у середньому сто п’ятдесят доларів.

– Раз на тиждень я купую собі щось нове – кофтину або спідницю.

Дуже багато грошей іде на відвідування салонів краси. На укладання волосся я витрачаю триста п’ятдесят гривень на місяць.

У майбутньому Таня хоче мати машину "Мазду" і жити за кордоном.

– На життя я хочу заробляти сама, цілком себе забезпечувати, щоби бути незалежною від чоловіка. Хочу працювати для суспільства, щоб у майбутньому щось змінилося.

"Мене у моєму житті абсолютно все влаштовує"

Сергій, якого друзі називають Буржуєм, з шостого класу живе із сестрою без батьків. Вони поїхали за кордон і звідти надсилають Сергієві і Наталі гроші. Попри те, що життя у Сергія забезпечене, він зараз підробляє продавцем канцтоварів на Калинівському ринку. Пояснює свій вчинок тим, що грошей, які надсилають батьки, не вистачає на розваги.

– На Калинівському ринку я заробляю більше грошей, ніж дають батьки. Я отримую дев’ятсот гривень на місяць від роботи і плюс п’ятсот гривень від батьків.

За словами Сергія, п’ятсот гривень на їжу, які йому надсилає мама, він витрачає за десять днів. Коли гроші закінчуються, він добуває їх самотужки. Одяг і розваги батьки оплачують окремо.

– Щоби нормально відірватися, мені потрібно двісті-триста гривень на вечір. Щоп’ятниці та щосуботи ходжу на дискотеки – чи то в "Реактор", чи в "Астарту", чи то у "Черемош". Там ми з друзями замовляємо коньяк, хорошу закуску і так відпочиваємо. Найбільше я витратив сто п’ятдесят доларів за один вечір.

– Мене у моєму житті влаштовує все. Деколи думаю над тим, чи варто жити разом з батьками. З одного боку – вони будуть піклуватися про дім, їжу, моє виховання, а з іншого – для мене буде більше "напрягів". Я не зможу повноцінно відпочивати так, як тепер.

З предметів розкоші у Сергія є все, що йому потрібно.

– Нещодавно тато купив мені машину, але я ще не маю водійських прав. Ще б я хотів мати яхту і будинок на березі Червоного моря.


коментарі

Юра, бармен у диско-клубі Астарта":

"Золотою молоддю" можна назвати тридцять відсотків відвідувачів "Астарти". До нас ходять здебільшого молоді люди віком від вісімнадцяти до тридцяти років. Найбільше вісімнадцяти-двадцятирічних. Дівчат більше, ніж хлопців. Поводяться вони дуже відкрито і епатажно. Зазвичай замовляють пляшку горілки (тридцять гривень), упаковку соку (п’ятнадцять гривень) і лимончики. Солідні замовлення можуть сягати півтисячі гривень. А одного разу були замовлення на дві-три тисячі гривень.


Андрій Гречанюк, викладач Чернівецького національного університету:

Минулого семестру я читав культурологію на юридичному факультеті в одного молодого хлопця, який вже є власником розважального комплексу. Спочатку він поводився не дуже ввічливо, намагався показати, що він багато може. Але коли дійшла справа до заліку, просив поставити йому "зараховано". Я йому пояснив, що всі ми люди і треба поважати один одного. Все одно коза приходить до воза, а не навпаки.

На економічному факультеті у мене вчився син раніше відомого обласного чиновника, а тепер бізнесмена. Цей хлопець поводився досить скромно, тихо сидів на парах. Так само й інші студенти, батьки яких добре відомі в області, поводилися скромно і пристойно.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: