Відкриття оновленої "Білої Криниці" викликало пожвавлений інтерес у місцевих жителів – як-не-як брат спікера Литвина приїхав. Однак довелося чекати три години. Через нельотну погоду генерал-полковник мусив довго чекати на виліт у Борисполі. У Білій Криниці його зустріли хлібом-сіллю та оркестром, котрий приїхав туди із Чернівців. Місцеві молодиці із задоволенням констатували, що Микола Литвин набагато симпатичніший за свого брата Володимира. Пізніше генерал-полковник залюбки із ними сфотографувався.
– Відкриття чергової застави має набагато більше значення, ніж можна подумати, – зазначив Микола Литвин. – Від умов праці залежить і якість служби. Тепер я бачу, що тут із цим проблем не буде. Ми уже встигли відкрити більшість реконструйованих застав по всій Україні. Гадаю, за наступний рік здійснимо усі необхідні роботи і відкриємо решту застав, котрі зараз перебувають далеко не в ідеальному стані.
Прикордонній заставі "Біла Криниця", яка належить до Чернівецького прикордонного загону, – 65 років. Вона розмістилася на землях Білокриницького Свято-Успенського монастиря. Із переходом прикордонної служби на іншу модель охорони кордонів виявилося, що будівля, в якій розташована застава, не відповідає вимогам. Вартість реконструкції одного квадратного метра становила 750 гривень. Відтепер прикордонники забезпечені автономним опаленням і водопостачанням.
Ділянка кордону, що закріплена до "Білої Криниці", становить 12 кілометрів. За десять місяців цього року заставою затримано 96 порушників.