«Калинку» перевірятимуть

---
2 050
0
– Вона є плановою і занесена до раніше затвердженого річного графіку перевірок комунальних підприємств. Так, цього року ми вже перевіряли "Паркування" і "Санітар". До складу бригади входять працівники контрольно-ревізійного відділу фінуправління та ряду інших підрозділів міськвиконкому. Триватиме перевірка майже місяць. На роботі підприємства вона не позначиться, тим більше ніяк не зачепить підприємців, що на ринку працюють. Можливо, навіть допоможе розв’язати якісь їхні проблеми.

За словами І. Бойка, на "Калинці" різноманітні перевірки трапляються часто. Підприємство зі своїх питань перевіряли обласне КРУ, податкова та інші органи. Такої перевірки не було вже кілька років. 

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10