Виявляється, молодих поетів, котрі виходили на сцену, слухали не з меншим задоволенням, аніж би слухали Андруховича чи ще когось із маститих майстрів пера. Дедалі жорсткіше і скандальніше звучить поезія Остапа Ножака. Навіть офіційні особи, присутні в залі, не приховували свого захоплення інтимною лірикою Остапа. Інші автори теж здивували товариство своєю самобутньою творчістю.
Акція відбулася у домашній атмосфері, без жодного пафосу. Хоча серед промовців був і живий класик Василь Кожелянко. Він прочитав уривок зі свого нового роману "Срібний павук", у якому розвінчав легенду про те, що за Румунії естети-двірники підмітали вулички нашого міста букетами троянд. За версією автора, легенда прикрашена зайвими деталями. Насправді вона народилася після того, як один з двірників у центрі Чернівців прибрав за конем жмутком трандафірів: "А легенда ця насправді є нісенітницею, тож даремно її всі розповідають". Після чого автор і розвінчувач містифікацій подарував свою книжку переможниці цьогорічного конкурсу імені Коваля Антоніні Косівчук:
– Як член журі можу сказати, що її поезія дуже сильна. Тому ім’я переможця народилося без жодних ускладнень і сумнівів.
За традицією, організатори (відділ у справах сім’ї та молоді міськради, міський центр соціальних служб для молоді, "Сокіл") надрукували книжку лауреата. До речі, ще в першому конкурсі перемогла сестра Антоніни Юлія Косівчук. Тож маємо цілу династію суперталановитих поетів.
На "Дефіляді" був присутній батько Вадима Коваля – відомий письменник Сергій Коваль. Він не без цікавості спостерігав за виступами нового покоління митців. Апогеєм вечора став акустичний виступ гурту "Очеретяний кіт" із Вінниці. Хлопці зазначили, що кохання між ними і Чернівцями відбулося. Після грудневого "Фестивалю помаранчевої революції" вони стали бажаними гостями місцевої сцени. Наступного дня частина колективу таємниче зникла у буковинських горах і наразі невідомо, коли повернеться додому.