– Там, якщо твої роботи не були на розпродажу, – розповідає, – ніхто навіть не візьметься їх виставляти.
Улюбленим жанром художника є портрет. Сонячні, усміхнені обличчя дітей та дівчат – цьому підтвердження. Проте малює він і міські пейзажі, серед яких стара частина нашого міста.
Картини Павла Жарова відрізняються яскравістю, експресією та насиченістю кольорів. А широкий мазок, яким наноситься фарба, додає їм динаміки. Тому образи постають перед глядачем з особливими емоціями та внутрішнім світом.
Сьогодні Павло вже не пам’ятає, коли почав малювати, але каже, що тільки-но навчився ходити. Дитинство, з якого все розпочалося, минуло в Хабаровську, а навчатися професійного малювання довелося вже у художньо-промисловому інституті Харкова, де і мешкає сьогодні. А з Чернівцями Павла пов’язують дві тітки, які тут живуть. До них і приїжджає художник та водночас споглядає і переносить на полотно чернівецькі краєвиди.
Найбільше, що турбує митця сьогодні – це пошук натурників.
– З дітьми простіше, – бідкається художник, – дав цукерку – і вони вже готові тобі позувати, а дорослі довго вагаються, не погоджуються, особливо дівчата (сміється).
Картини Павла зберігаються у приватних колекціях у США, Японії, Франції та Чехії.
– До Франції, – зізнається художник, – повернутися маю намір і навіть прагну жити там постійно, але обов’язково приїжджатиму в Україну, і до Чернівців також.