У «Майдані» шукали бомбу

---
2 148
0
Віктор ДУДАР

Евакуювати персонал та покупців торгового центру "Майдан" довелося у п’ятницю ввечері через повідомлення про замінування.

О 21 годині 35 хвилин на телефон спецлінії "02" зателефонував невідомий чоловік, який сказав, що в "Майдані" закладено вибухівку. Як розповіли в прес-службі УМВС, на момент повідомлення в торговому центрі працювали тільки заклади першого поверху – продовольчий універсам "Сільпо", кафетерій та аптека, в яких перебували 60 осіб, з них 20 – персонал та 40 – відвідувачі. Усіх їх евакуювали, а до торгового центру терміново прибули всі оперативні служби.

Співробітники вибухотехнічної служби науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС впродовж кількох годин обстежували величезне триповерхове приміщення центру, послугами якого за добу користується 15-16 тисяч осіб, та прилеглу територію. Вибухового пристрою не знайшли. Зараз оперативники розшукують "терориста". За такі "жарти" йому загрожує кримінальна відповідальність.

Нещодавно міліція затримала підозрюваного у неправдивому повідомленні про замінування Чернівецького обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. 27 квітня незнайомець поінформував про закладену у приміщенні "бомбу", в якому на той час відбувався творчий вечір Марка Файнера, присвячений Дню Перемоги, учасниками якого було понад 300 осіб. Працівники міліції встановили, що про замінування повідомив 39-річний чернівчанин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

А 20 серпня 2005 року усі оперативні служби виїжджали на "замінування" кондитерської фабрики "Буковинка". За це затримали 20-річного вантажника підприємства, який свій вчинок пояснив тим, що йому заборгували зарплату. Нещодавно його засудили до трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують