RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

У 13-му турі він у так званому донецькому дербі вкотре програв "Шахтарю" з рахунком 0:2. Очікувана безкомпромісна боротьба не вдалася, і "Металург", що вже кілька років претендує на щось більше, ніж просто бути другою командою Донбасу, особливо й не пручався, щоби зіграти хоча б з нічийним результатом.

За всю історію донецьких двобоїв "Шахтар" – "Металург" більш молода команда не відібрала у більш титулованої жодного очка...

З перших хвилин дербі "Шахтар" "висів" на воротах "Металурга". І якщо після ударів на початку зустрічі у виконанні Матузалема та Жадсона гірники були не точні, то на 25-й хвилині їх перевага все-таки втілилался у забитий гол.

Фернандінью поблизу штрафного майданчика віддав пас на Жадсона, і той ударом із-за меж штрафного майданчика надіслав м’яч упритул до дальньої штанги – 1:0.

У другому таймі, втративши понад п’ять стовідсоткових нагод забити, "Шахтар" зумів "розписатися" у воротах гостей ще раз ближче до завершення гри. Після навісу з флангу Срни Матузалем за повної бездіяльності захисників ударом головою метрів з трьох забиває – 2:0.

Київському "Динамо" у Кривому Розі набагато важче далися очки, ніж лідерові у двобої з більш сильним суперником. Єдиний гол Ващука зі штрафного на 26-й хвилині матчу став переможним для команди Дем’яненка. Щоправда, моменти для взяття воріт Максима Старцева у киян були, але мали їх і футболісти "Кривбасу".

Без головного тренера "Дніпро" спромігся лише на нічию в домашньому матчі з "Металістом".

У дербі аутсайдерів у Запоріжжі важливу перемогу отримала "Ворскла", яка виграла з рахунком 2:0 у "Металурга" і трохи віддалилася від небезпечної зони вильоту. n

"Харків" – "Волинь" – 3:2.

Голи: Опря, 10, Рібейро, 37 – з пенальті, Коваль, 80, Чеботар, 71, Сачко, 90 – з пенальті.

"Шахтар" – "Металург" Д – 2:0.

Голи: Жадсон, 26, Матузалем, 72.
Редактор: admin
25-10-2005, 12:48