Книга пам’яті воротаря Сергія Перхуна

---
1 831
0
Як зазначив на презентації перший віце-президент Федерації футболу України Олександр БАНДУРКО, "ця книга – більше ніж життєпис чудового спортсмена, який стрімко увірвався до еліти європейського футболу і примусив із захопленням заговорити про себе тренерів і вболівальників". "Це книга про любов і дружбу, про нелегкі випробування і блискучі перемоги, про складний етичний вибір, перед яким рано чи пізно опиняємося ми всі", – додав О.Бандурко. На його думку, історія С.Перхуна підкреслює важливість футболу для нашого суспільства.

О.Бандурко повідомив, що книгу буде передано у всі дитячо-юнацькі спортивні школи України. Книга також може лягти в основу сценарію фільму про С.Перхуна.

У свою чергу батько і автор книги Володимир Перхун сказав, що книга описує життя Сергія, починаючи з дня народження і закінчуючи моментом, коли смерть наздогнала його в самому розпалі спортивної кар’єри.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.