Володимир Кличко: «У цьому двобої я можу втратити більше, ніж Пітер»

---
1 716
0
Після підписання контракту всіма сторонами розпочалася прес-конференція, на якій промоутерські компанії "K2 Promotions", "Duva Boxing" і "Top Rank" представляли вечір боксу, що отримав назву "Catch the Rising Stars...on the Boardwalk", де головним двобоєм і буде бій Володимира проти Самюеля Пітера.

Володимир Кличко: " Я хочу подякувати всім, хто працює над тим, щоби вечір боксу 24 вересня відбувся на високому рівні. А щодо самого бою, давайте дочекаємося 24 вересня та подивимося, хто чого вартий. Ви чудово знаєте, що я не люблю роздавати характеристики своїм суперникам до бою. Скажу тільки одне – в цьому двобої я можу втратити більше, ніж може втратити Пітер. Але це єдиний спосіб, щоби наблизитися до двобою за титул чемпіона світу. Я збираюся зробити все, щоб вийти з рингу переможцем. Тож давайте дочекаємося закінчення бою".

Самюель Пітер: "Я міг провести двобій із Сінал Саміль Семом, але після нетривалих роздумів ми вирішили провести бій з Володимиром Кличком. Двобій зі мною буде кінцем його кар’єри. Це я йому гарантую. Я та моя команда роблять все, щоби 24 вересня всі почали говорити про мене як про майбутнього чемпіона світу. Настає мій час, тож готуйтеся до того, що приходить новий чемпіон". 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: