КОРОТКО

---
1 763
0
У Шинкаренко "вкрали" фінал

За крок до фіналу жіночої гандбольної Ліги чемпіонів зупинилася хотинчанка Тетяна Шинкаренко, яка є капітаном віденського "Хіпо". У дебюті виїзного півфінального двобою проти "Кометала" (Македонія) австрійський клуб впевнено повів у рахунку 8:4 і, здавалося, зможе принаймні не втратити здобуту вдома перевагу в два м’ячі. Але кінцівка виявилася за господарками майданчика, які перемогли з різницею у 4 м’ячі. Щоправда, на думку наставника "Хіпо"

Гуннара Прокопа, не без допомоги норвезьких арбітрів: "Вони зламали нам хребет. Їхнє суддівство у другому таймі – це свинство. Вони зарахували три голи Озел, коли вона мала мінімум 15 см заступу в зоні".

Наша землячка в експрес-інтерв’ю "МБ" подякувала буковинцям, які вболівали за неї та її клуб у Лізі чемпіонів, і додала: "Ми зіграли, як змогли. Трохи не пощастило цього сезону. Але життя не закінчується. Ми з нетерпінням чекатимемо наступної Ліги чемпіонів, в якій, сподіваємося, нам обов’язково пощастить!" 


Важко... не стати призером

Гонщики з Чернівців, Вінниці, Калуша та Коломиї виборювали нагороди першого етапу відкритого чемпіонату Буковини з автокросу. У класі легкових автомобілів з блокіровкою друге місце за вінничанином Дмитром Шевченком виборола єдина в Україні автокросменка чернівчанка Ірина Сікорська. У класі автомобілів без блокіровки, де теж змагалися чотири учасники, перемогу святкував Іван Райляну з Чернівців. У класі спеціальних автомобілів "Багі" перше місце серед трьох учасників дісталося Віталію Колабішці з Калуша. Ці змагання патронували "Валволайн-сервіс" та ТОВ "Моторцентр". 


Ветеран добіг до п’єдесталу

Друге місце серед ветеранів віком до 60 років виборов на пробізі у Києві працівник Чернівецької дистанції колії Львівської залізниці Танасій Маковійчук з Неполоківців. Він подолав 10-кілометрівку за 39 хв. 39 сек. 


Нокаутував чемпіона світу

Представник чернівецького клубу "Тигр" Микола Рильський впевнено виграв чемпіонат України з кікджицу. У фіналі вихованець Володимира Луніна та Валерія Галана у першому раунді нокаутував чемпіона світу Ростислава Хвороста з Кривого Рогу. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм