«Виб’ють око – приходьте»

---
1 583
0
У січні 1908 року у "Буковині" було надруковано листа, в якому кіцманчанин Михайло Литвинюк розповів про порядки, які існували у Кіцмані.
"На саме свято на мене напали троє односельців, коли я тихо й мирно пішов собі до магазину купити фляшку вина, – написав він. – Почали бити без усякої причини кулаками по обличчю і голові. Я з того жаху лишив і пляшку, і гроші, і втік.
Того ж дня ця ж кіцманська компанія напала на мого брата і розбила йому голову сокирою. Нині він лежить вдома і бореться зі смертю.
Поніс я скаргу до суду, а мені там відповіли, що того, хто приймає скарги, сьогодні немає, "прийдіть завтра". Коли ж я прийшов наступного дня, то знову не застав потрібного канцеляриста. Нарешті я зайшов у сусідній кабінет, показав свої гулі і синці, на що мені цілком серйозно сказали: "Ось виб’ють вам око цілком – тоді приходьте". 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують