Сто років тому буковинці помирали від туберкульозу та травм

---
1 535
0
Як свідчать ті сухі цифри, у 1906 році на Буковині було сім лікарень – п’ять публічних і дві приватні. Найбільше лікувалися у лікарнях від "туберкульозу, травм, хвороб ока, статевих органів, венеричних та сифілітичних хвороб" (стилістику документа збережено).
Відповідно найчастіше причиною смерті був туберкульоз та травми. Помирали й від венеричних захворювань – сто років тому вони стали причиною смерті 14 буковинців.
Не такими поширеними, як зараз, були нервові та психічні захворювання – за 1904-1906 рр. до крайової лікарні для божевільних потрапило 825 недужих. Як самокритично зазначили медики, з них вони вилікували 113 хворих, а 260 довелося випустити невиліковними. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують