Контрабанду везли тому, що були зависокі митні тарифи

---
1 928
0
Тобто в доку ментах зазначали, що це один товар, а ввозили інший, мито за який більше.
– Більш гнучка політика щодо митних тарифів зараз дозволила вивеcти частину зовнішньоекономічних операцій з тіні,– стверджує начальник Вадул-Сіретської митниці Микола Салагор. – За 2005 рік державна митна служба перерахувала до держбюджету понад 31 мільярд гривень, що становить майже третину всього державного бюджету. Вадул-Сіретська митниця перерахувала до бюджету 220 мільйонів 751 тисячу гривень, що майже втричі більше, ніж у 2004 році. Таким чином вона посіла друге місце серед 52-х митниць України.
На думку Миколи Салагора, подолати контрабанду на кордоні неможливо. Із контрабандою треба боротися всередині країни.
Зараз митник в середньому отримує чотири тисячі гривень. Це спонукає замислитися над тим, чи варто брати хабарі, ризикуючи втратити таку роботу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.