Тарифи на світло зростатимуть

---
1 653
0
Сергій Титенко, заступник міністра палива та енергетики, вважає цілком обгрунтованим рішення підвищити на 25% енерготарифи у комунальному секторі. "Як колишній голова НКРЕ, я ставлю запитання: чому з 1999 року інші тарифи мають право спокійно зростати в ціні, а електороенергія – ні? Якщо електроенергія реально коштує 100 умовних одиниць, а ми даємо можливість одним платити 50, – це означає, що хтось інший повинен платити 150, – зазначив він.
За словами Титенка, за підсумками 2005 року різниця між вартістю електроенергії, яку спожило населення, і всією вартістю електроенергії, яку переплатили інші сектори економіки, становить 3,6 мільярда гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.