Росія понад місяць знала про підготовку теракту на її території, - Буданов

Новини світу
1 855
0

Начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов заявив, що Росія заздалегідь знала про підготовку терористичної операції на її території.

"Як мінімум, 15 лютого 2024 року РФ знала про підготовку. Я вам більше скажу, ця інформація пройшла через розвідуправління угруповання в Сирії. От звідти вона пішла на Москву. І нехай не розповідають казки, що це дивним чином все матеріалізувалось нізвідки", - сказав він на Третьому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій.



За його словами, Росія знала, звідки прийдуть бойові групи, через які дві країни вони переміщувались на територію держави-агресора.

"Для чого вони допустили, щоб це сталося - є кілька варіантів. Перше - це, як у них заведено, боротьба "веж", аби зараз зняти кілька високопосадовців. Інший варіант - вони насправді недооцінили масштабів того, що станеться. Думали, що це буде більш локально, і хотіли звинуватити в усьому Україну", - зазначив Буданов.

Він зауважив, що у Кремлі уже тричі змінювали версії того, що сталось у підмосковному "Крокус сіті", намагаючись хоч якось приплести до теракту так званий "український слід".

"З’явились пояснення Патрушева і Бортнікова, який там звинуватив мене особисто і що це все взагалі зробила Україна. Це є нісенітницею. До речі, якщо ми торкнулись цього болючого питання, хоч це й ворог, але я не схвалюю в принципі терористичні акти проти цивільних людей", - заявив Буданов.

Керівник ГУР додав, що Росія сама посіяла хаос і самовпевнено вважала, ніби зможе його контролювати.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
У Чернівцях попрощаються із відважним воїном Іваном Паламарчуком
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
«Це була наша найкраща гра в сезоні»: капітан «Буковини» прокоментував гру «жовто-чорних» з «Динамо»
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
Легендарний матч "Буковина" - "Динамо": який рахунок
«Пацьорки, цятки, коралики»: у Чернівцях презентували книгу про традиційні бісерні прикраси
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося