Що буде з курсом долара у березні і від чого він залежатиме

Новини України
991
0

Курс долара в березні 2024 року залежатиме від рішення США щодо надання додаткової макрофінансової допомоги Україні у розмірі 60 млрд. дол.

Про це розповів економічний експерт, член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин, повідомляє "Факти ICTV".



Якщо США не ухвалять рішення про допомогу для України – курс долара в березні, ймовірно, послаблюватиметься.

"Якщо ми з вами побачимо, що американці грошей не дадуть, то Україна буде акумулювати надзвичайно багато додаткових ресурсів для фінансування закупки озброєння. Напевно, скорочуватимуться якісь соціальні видатки, щоб виділити додаткові гроші", – оцінив експерт.

Окрім того, нагадав Пендзин, у березні в Україні також проводиться індексація соціальних стандартів. Тож навіть незважаючи на те, що державі має надійти перший платіж від ЄС у розмірі 4,5 млрд євро, під питанням лишається, чи вистачить цих грошей.

Економічний експерт припустив, що українському уряду може довестися розтягувати індексацію на довший період.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують