Названо терміни, коли Україна почне робити свої БПЛА Bayraktar

новини / Новини України
864
0


На території України почнуть виготовляти відомі турецькі безпілотники Bayraktar через 1,5 року.

В проект інвестують приблизно 100 млн доларів, пише Укрінформ.



Приблизно через такий термін компанія-інвестор Baykar завершить будівництво першого відповідного заводу в Україні, заявив директор компанії Халюк Байрактар на Форумі оборонних індустрій в Києві.

"Будівництво вже розпочато. На його завершення знадобиться близько 1,5 року. Ми плануємо, щоб тут працювало мінімум 300 людей. Співпраця триває", - цитує бізнесмена "Укрінформ".

Наразі компанія одночасно реалізує 3 проекти в Україні: окрім будівництва заводу бойових дронів, Baykar вклав гроші у створення сервісного центру та головного офісу, зазначив Халюк Байрактар.

За словами очільника Baykar, створення заводу бойових дронів Bayraktar - одна з головних інвестицій. Це буде самодостатнє та взаємовигідне партнерство с Україною: зі своєї сторони Туреччина має БПЛА, а Київ - унікальні технології з виробництва двигунів, на базі яких й створюються дрони Bayraktar.

Водночас бізнесмен згадав про низку викликів, які наразі мають Україна та Туреччина у будівництві: "Це ланцюжок постачання, пошук і розвиток людського капіталу через вплив війни та нормативне середовище", - заявив він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм