RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |


Серпень - найзайнятіший і найбільш плідний місяць для власників власної ділянки. В останній літній місяць дачники активно збирають і переробляють урожай, займаються сінокосом, обрізають кущі та дерева, які вже закінчили плодоношення. На городі зазвичай вже нічого не садять, але продовжують сіяти овочі та зелень в теплицях.

Про це пише УНІАН.



Читайте також: Церковний календар на серпень 2023 року: коли вшановуємо пророка Іллю і святкуємо Успіння Богородиці

Розпланувати роботу на городі і в саду допоможе місячний посівний календар. Фаза місяця чинить великий вплив на ріст і врожайність рослин. У зростаючий місяць можна садити, пересаджувати і обрізати рослини, а в спадний - проводити обробки від шкідників і удобрювати грунт. В молодик і повню працювати з рослинами взагалі не можна, оскільки вони стають дуже вразливими.

Місячний посівний календар на серпень 2023 року по днях

1-3 серпня - дні повного місяця. Посівний календар не рекомендує працювати з рослинами в ці дні.

4-5 серпня - урожайні дні. Можна сіяти огірок і пекінську капусту на підвіконні для подальшого вирощування в теплиці. На городі можна посіяти швидкозростаючі салати. Дуже вдалі дні для пересадки і обрізки будь-яких квітів, особливо цибулинних. В саду можна скошувати газон і підгодовувати чагарники, але не рекомендується обрізати і поливати дерева.

6 серпня - неродючий день. Садити і сіяти нічого не рекомендується, але можна підгортати і викопувати картоплю, а також збирати фрукти і ягоди. Хороший день для боротьби з бур'янами і обприскування рослин від шкідників.

7-9 серпня - одні з найвдаліших днів місяця. Можна займатися будь-якими видами робіт на ділянці. Вдалі дні для посіву редьки, салатів, мангольду. Також дуже корисними будуть внесення компосту і гною. Можна обрізати полуницю і виноград - рани швидко заживуть. Не рекомендується тільки пересаджувати рослини.

10-11 серпня - збір врожаю овочів для тривалого зберігання, прищіпка баклажанів і помідорів, розпушування і перекопування порожніх грядок. Вирізка зайвих пагонів на винограді і полуниці, обрізка і прищіпка дерев. Можна вносити попіл і гній на городі.

12-14 серпня - урожайні дні. Місячний посівний календар на серпень 2023 рекомендує сіяти зелень і салати на городі, а також пересаджувати розсаду огірків в теплицю. Проводяться перекопування і розпушування грунту, внесення добрив, посів сидератів. Можна збирати урожай для швидкого поїдання, але не для тривалого зберігання - зібрані плоди швидко згниють.

15-17 серпня - дні молодика. Місячний посівний календар не рекомендує турбувати рослини.

18-19 серпня - можна прищипувати помідори, баклажани, перці. Збір врожаю на зберігання і для приготування консервації. Підготовка грядок для посіву озимих культур. Можна пересаджувати квіти і обрізати чагарники, вирізати сухі і хворі гілки дерев.

20-21 серпня - висадка розсади огірків і капусти в теплиці. Збір овочів і фруктів на зберігання, а також збір насіння для посіву в наступному році. Можна вносити фосфорні та калійні органічні добрива. Не рекомендується обробляти рослини отрутохімікатами.

22-24 серпня - посів капусти і огірків на розсаду для вирощування в теплиці. Посадки і пересадки будь-яких видів квітів. Рясні поливи і підгодівлі. Боротьба з бур'янами. Дуже хороший день для збору ягід і фруктів і приготування консервації з них, але невдалий для викопування картоплі.

25-26 серпня - посів насіння огірків, цвітної капусти і зелені в теплиці. Збір овочів для заморозки. Обробка ділянки від хвороб і шкідників. Посадка квітів в горщиках. Не рекомендується поливати і обрізати рослини.

27-29 серпня - можна сіяти будь-які рослини для вирощування в теплиці або на підвіконні, а також висаджувати і пересаджувати рослини в горщиках. Хороші дні для обрізки рослин, які вже закінчили плодоношення, і квітів, які відцвіли. Збір врожаю на зберігання і насіння для посадки в наступному році. Прищіпка молодих дерев і чагарників. Не рекомендується травмовувати коріння рослин.

29-30 серпня - збір насіння і насінників, викопування картоплі, боротьба з бур'янами, шкідниками і хворобами. Заморожування врожаю і приготування консервації. Грядки з зібраним урожаєм можна перекопати, удобрити і замульчувати на осінь. Обрізка сухих і хворих гілок на деревах, побілка стовбурів. Не рекомендується поливати і прищипувати рослини.

31 серпня - повня. На ділянці краще нічого не робити. Хороший день для заготівлі консервації, висушування насіння і догляду за кімнатними квітами.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
26-07-2023, 01:30
Коментарів 0 Переглядів 809

Теги -

На місці події працюють патрульні поліцейські
Фермери кажуть, що взимку ціни будуть ще вищими, тому радять купувати картоплю зараз.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Під час заходу вручили різні нагороди визначним чернівчанам


Маленьких Парижів не існує. Блог Юлії Пацаранюк
Минулого місяця довелося провести кілька незабутніх днів у прекрасному Парижі.
Не такий Трамп страшний, як його малюють. Блог Ярослава Волощука
Останній візит нашого президента до США приніс як багато здобутків так і чимало хвилювань.
ВІДЕО Переглянути все відео

Перевірку влаштували закладам громадського харчування та комунальним установам

Чоловіче здоров'я — важлива тема, яка часто залишається поза увагою, доки не з'являються серйозні симптоми. Захворювання передміхурової залози, такі як аденома простати та простатит, стають все більш поширеними з віком, викликаючи фізичний дискомфорт і психологічні труднощі. Але сьогодні, завдяки досягненням сучасної медицини, ці проблеми можна ефективно вирішувати без хірургічного втручання.

Власний автомобіль не просто функціональна та дорога техніка, а необхідність – те, що приносить комфорт, відчуття стабільності, свободи, самодостатності та мобільності. Однак ставши власником авто кожен бере на себе відповідальність перед іншими учасниками руху.

Голосування за номінантів триває з 1 жовтня до 15 листопада!

Про роботу цієї молодої, активної і прогресивної команди фахівців, яка орієнтується лише на успішний результат для вас і вашого бізнесу, розповідають засновники мережі компаній Бюро перекладів і локалізації Lingvo Team Євгеній і Аліса ЄРЬОМІНИ.

Якщо ви не задоволені системою опалення вдома — багато платите за газ чи електроенергію, а тепла не відчуваєте — це найперший і найвагоміший дзвіночок, аби замислитися над альтернативним джерелом обігріву.