Стало відомо, скільки випускників Буковини отримали по 200 балів на НМТ

новини / Новини Чернівців
7 683
0


У Чернівецькій області 63 випускники закладів загальної середньої освіти під час складання національного мультипредметного тесту отримали 200 балів.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА.



У Чернівецькій області понад 6300 вступників склали національний мультипредметний тест – це майже 95% від кількості зареєстрованих.

200 балів з одного предмета набрали 55 школярів, з двох – 7.

Найвищий бал з усіх предметів отримала учениця Новодністровського опорного закладу загальної середньої освіти "Новодністровська гімназія" Анна Бірківська, яка отримала максимальну кількість балів – 600, та ОЗО "Глибоцький ліцей" Валентина Федорюк, які отримали по 600 балів.

Загалом у розрізі предметів: 200 балів отримали з украінської мови - 19 учасників тестувань, математики- 34, історії України- 4, англійської мови - 14, біології - 5.

Найбільше випускників, які отримали по 200 балів, навчалися в Чернівецькому ліцеї № 1 – 8 та ліцеї № 9 – 7 осіб, Заставнівському ЗЗСО I-III ступенів – 8, ОЗО "Глибоцький ліцей" - 7, Новоселицькому ліцеї № 3 – 5, Старововчинецькому ліцеї та Карапчівському ліцеї – по 6 учасників.

200 балів мають і випускники Карапчівського ліцею, з викладанням предметів румунською мовою. Зокрема, четверо вихованців отримали найвищі бали з математики та двоє – з української мови

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
30 693
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
13 808
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
11 507
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
10 192
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
8 536
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
8 279
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
6 398
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
5 425
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
4 579
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
4 467