Співробітники поліції Чернівецької області нагадують, що крім звичної спецлінії "102", звернення від громадян приймаються на додаткові номери телефонів та у месенджері: у текстовому, аудіо та відеоформаті.
Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.
Для забезпечення доступності звернень до поліції та полегшення отриманням звернень від осіб з особливими потребами, на території Чернівецької області створено можливості різних форм комунікації.
Окрім спеціальної лінії 102, у випадках перенавантаження телефонної лінії зв’язку, ще додатково цілодобово працює телефон чергової частини – (0372) 55-26-02. Також до поліції можна звернутися зателефонувавши на мобільний номер – (067) 312-85-24, за яким діє мобільний месенджер Telegram.
Правоохоронці звертають увагу на те, що вказаний застосунок дозволяє надсилати звернення у текстовому, аудіо та відеоформаті. Це дозволяє спростити процес комунікації з громадянами, які мають порушення зору, слуху та розлади мовлення.
Також поліцейські нагадують, що в Україні працює мобільний застосунок "My Pol", який дозволяє миттєво повідомити про злочин, швидко знайти, де знаходиться найближче відділення поліції, провести моніторинг роботи правоохоронців та ознайомитися з їх актуальними новинами.
Поліція Буковини також звертає увагу, що Facebook, Twitter, YouTube та Instagram використовується для інформування населення про роботу правоохоронців, проте не обслуговується, як платформи для виклику поліції.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
15-01-2023, 13:20
0
2 086