У Росії істерично відреагували на рішення суду в Гаазі у справі МН17

новини / Новини України / економіка, бізнес
2 815
0

В МЗС Росії назвали "політичним замовленням" рішення суду в Гаазі щодо катастрофи рейсу МН17 у небі над Донбасом, що сталася 2014 року.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті російського зовнішньополітичного відомства.


Зокрема, в МЗС поскаржилися, що начебто голландська прокуратура "усіляко намагалася" подати Росію стороною цього процесу, а країна це заперечує. У відомстві також звинуватили суд у "підлаштуванні відповідної доказової бази під обвинувальний вирок" та "зневажанні фактами, що суперечать йому".

В російському МЗС також поділилися вигадками про "безпрецедентний тиск" на суд з боку політиків Нідерландів, представників прокуратури, медіа. А ще у міністерстві кажуть, що суду "нав'язали політично вмотивований висновок".

У Росії також переконані, що суд начебто не розібрався в тому, звідки запустили ракету, що влучила в рейс МН17.

"Судовий розгляд у Нідерландах має всі шанси стати одним із найскандальніших в історії судочинства зі своїм широким переліком дивацтв, неузгодженостей і сумнівних доводів обвинувачення, які, проте, лягли в основу вердикту", – йдеться в заяві російського дипвідомства.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Повітряна тривога на Буковині: над Чернівцями кружляли ворожі дрони
9 672
Кондиціонери за космічні гроші: директора лікарні на Буковині судитимуть за розтрату бюджету
8 834
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 24 січня
8 719
На Буковині знову оновили графік відключень світла на сьогодні
4 786
Скільки сьогодні будемо зі світлом: оновили графік відключень на Буковині на 25 січня
4 765
Завтра у Чернівцях на низці вулиць не буде води через аварійні витоки
4 653
У Чернівцях працюють на генераторах - 70 котелень: на добу йде 2 тисячі літрів пального
4 206
Знову гірка втрата: на війні загинув випускник філологічного факультету ЧНУ Микола Богатчук
4 144
Чи чисте повітря у Чернівцях: фахівці пояснили, які показники перевищені у місті і чому
3 769
Туди неможливо потрапити: куточки планети, які залишаються закритими для туристів
3 323