Weather

Захід дуже нервово відреагував на удар по ТЕЦ - Арестович

Новини України / Новини світу / новини
1 812
0

На засіданні міністри оборони та очільники генеральних штабів з понад 50 країн закріпили курс на довгострокову підтримку України.

Російські окупанти атакували та знеструмили Харківську й Донецьку області, частково – Запорізьку, Дніпропетровську, Сумську. Однак радник Офісу президента Олексій Арестович поспішив заспокоїти наших громадян, заявивши, що "запас міцності енергетики там дуже високий". Також він розповів про підсумки зустрічі у форматі "Рамштайн-5" на тлі останніх подій.



Олексій Арестович поспілкувався з російським правозахисником Марком Фейгіним.

""Рамштайн-5" відбувся не дарма. Захід дуже нервово відреагував на удар по ТЕЦ. Там удари по цивільній інфраструктурі напередодні зими сприймають болісно. Тож вони хочуть це припинити. Це можна зробити трьома способами: захистити, надати економічний пакет, а також зробити так, щоб назавжди відбити бажання стріляти по цивільній інфраструктурі. На цьому ми особливо зосередимося", - зазначив Арестович, не розповівши подробиці.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують