RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |


Супутник зафіксував вже третє місце масового поховання поблизу Маріуполя.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".



Викопані траншеї з'явилися на території кладовища окупованого російськими військами селища Старий Крим, що за 5 км від міста.

Завдовжки траншея понад 200 м.

Перші викопані траншеї 60-70 м завдовжки на території Старокримського кладовища з'явилися 24 березня - вже після того, як селище було окуповане російськими військовими.

24 квітня на знімку зафіксували нові траншеї. Протяжність місця масового поховання збільшилася до більш як 200 м.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко розповів: російські військові вивозять тіла загиблих жителів Маріуполя на територію Старокримського кладовища, де ховають їх у місцях масового поховання.

"Нам відомо про ці братські могили, бо ці фашисти - і в мене немає інших слів - залучають для поховання місцеве населення, за їжу.

Вони нам і повідомили, що треба "трудогодини" напрацювати, щоб тобі дали їжу, воду. Зараз у Маріуполі недостатньо гуманітарки, яку вони завозять, тому люди вимушені це робити", - розповів Бойченко.

Селище Старий Крим тимчасово захоплене російськими окупантами з 10 березня. Відстань до Маріуполя - 5 км.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Аліна Книжник
26-04-2022, 07:07
Коментарів 0 Переглядів 921

Приміщення бібліотечного колектора на вулиці Шептицького зачинено вже понад пів року


Серце захисника перестало битися на 25 році життя
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Програма для представників адміністрацій, науковців і журналістів із західних областей України триває у містах Будапешт та Печ


Асад  втік до Путлера, а куди втікатиме той? Блог Ярослава Волощука
Найвагомішою подією останніх двох тижнів стало несподівано швидке падіння режиму Башара Асада.
Користуймося, але безпечно. Блог Юлії Пацаранюк
До того, що Чернівці в години знеструмлень перетворюються на вулик, який гуде генераторами, ми вже звикли.
ВІДЕО Переглянути все відео

Сьогодні минає 4 роки, відколи Роман Клічук склав присягу Чернівецького міського голови

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.

Голосування чернівчан лише підкреслює позитивний імідж автосалону та доводить, що справді American Wheels виправдовує довіру та розвиває автомобільну сферу в Україні.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.

Шукаєте квартиру своєї мрії у Чернівцях, де почуватиметеся комфортно на всі 100%? Обов’язково зверніть увагу на грандіозний проєкт будівельної компанії "Родоліт" — житловий комплекс "Науковий". Чому ця новобудова заслуговує уваги, читайте далі.

Перемога знову! У 2024 році туристичний комплекс "Аква Плюс", розташований у с. Кам’яна поблизу Чернівців, отримав визнання як найкраща база відпочинку в регіоні в межах престижного конкурсу "Народний Бренд".