На Буковині одна з лікарень вщент заповнена хворими на Covid-19: пацієнтів будуть возити в інші райони

новини / Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
3 361
0


Фото Кіцмань.city


У Кіцманській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування розгорнуто 100 ліжок для пацієнтів із коронавірусом.

Як повідомив виданню Кіцмань.city гендиректор лікарні Володимир Хромюк, станом на 28 вересня всі ці ліжкомісця заповнені хворими із колишніх Кіцманського і Заставнівського районів.



На стаціонарне лікування потрапляють люди із важким і середньо-важким перебігом коронавірусу, щодня на місце виписаних приводять 9-10 нових пацієнтів.

Відтепер пацієнтів будуть госпіталізовувати в інші медичні заклади області.

— Переважна більшість пацієнтів потребує кисневої дотації, тож наш кисневий генератор, кріоциліндри задіяні на повну потужність, — сказав Володимир Хромюк. — Є випадки, коли хворих з дуже низькою сатурацією (40-50%) одразу госпіталізовують у відділення інтенсивної терапії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
36 771
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
32 406
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
27 940
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 550
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
16 982
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 060
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 564
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
13 925
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 086
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 683