Співачка з Буковини поскаржилася на пекельну спеку

Новини Чернівців / новини
2 711
0

Висхідна зірка українського шоу-бізнесу Соня Кей, племінниця легендарної співачки Софії Ротару, розповіла про біду

Як пише Politeka.net, Соня Євдокименко є починаючою вітчизняною співачкою, пішовши по стопах легендарної Софії Ротару.



Красуня не так давно вийшла заміж за популярного хокеїста. Зараз дівчина активно веде Instagram, повернувшись з курорту, і вирішила показати, як їй після повернення в Україну.

На новому сторіс Соня була у футболці, сидячи у своєму автомобілі. Красуня знімала себе на телефон, розповівши, що сталося:

"На вулиці просто така жесть, що неможливо просто вийти з автомобіля. Тому я сиджу тут, під кондиціонером. 35 градусів спеки, тримайтеся, друзі", - розповіла про біду Соня.

На другому сторіс красуня зробила фотографію градусника, який показував температуру повітря за вікном.

37 градусів було написано на цифровому табло.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10