«Очікував побачити глушину»: легендарний Андрій Макаревич поділився враженнями від Чернівців

Новини Чернівців / гаряча тема
16 934
0
«Очікував побачити глушину»: легендарний Андрій Макаревич поділився враженнями від Чернівців

Відомий російський виконавець, лідер гурту "Машина часу" Андрій Макаревич поділився своїми враженнями від прогулянки Чернівцями.

Як повідомляє molbuk.ua, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.



Він зізнався, що очікував побачити "глушину", оскільки міста Західної України, в яких він нині дає концерти – невеликі.

"А побачив чудову (і прекрасно відреставровану) архітектуру, стильні ресторани, чистоту. І дуже хороших глядачів", – написав Андрій Макаревич.

Артист опублікував низку світлин, зроблених у центрі Чернівців – на вулицях Кобилянської, Івана Франка. Окрім того, він сфотографував приміщення "будинку з левами", будівлю Центрального палацу культури Чернівців на Театральній площі, а також драмтеатр.



Легенда російської музики також відвідав центральний корпус Чернівецького національного університету. А ще він зі своєю дружиною з’їздив до Кам’янця-Подільського.

Раніше повідомлялося, що Андрій Макаревич приїхав до Чернівців. Тут він сьогодні дасть концерт у драмтеатрі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707