Не відпрацював 200 годин громадських робіт: буковинцю "світить" 3 роки обмеження волі

Новини Чернівців / новини
2 234
0
Не відпрацював 200 годин громадських робіт: буковинцю "світить" 3 роки обмеження волі

Дізнавачі поліції Буковини завершили досудове розслідування за фактом ухилення від покарання.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



У листопаді минулого року Кіцманський районний суд визнав винним 43 -річного жителя села Шипинці у вчиненні кримінального проступку та призначив йому покарання у вигляді 200 годин громадських робіт. Однак чоловік не відпрацював їх, через що правоохоронці розпочали кримінальне провадження та направили для розгляду до суду.

Під час досудового розслідування дізнавачі відділення поліції №2 (м. Кіцмань) Чернівецького районного управління поліції з’ясували, що після призначення судом покарання у вигляді громадських робіт за вчинення крадіжки буковинець був ознайомлений із графіком та умовами роботи в одній із державних установ.

Проте із присуджених 200 годин чоловік відпрацював всього чотири, після чого не з’являвся на роботу без поважних причин. Таким чином, невідбутий термін покарання у виді громадських робіт склав 196 годин.

Наразі буковинські дізнавачі поліції передали обвинувальний акт для розгляду до Кіцманського районного суду.

Правопорушнику інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 389 (Ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до трьох років обмеження волі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують