Буковинця Карагяура вже звинувачують у побитті міліціонерів

Євромайдан / Новини Чернівців / Новини України
1 938
0
Буковинця Карагяура вже звинувачують у побитті міліціонерів

Затриманих напередодні журналіста та двох активістів, які купували бензин для дизель-генератора, звинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень працівникам міліції із застосуванням зброї.

Про це повідомили родичі затриманих. За їх даними, наразі усі вони перебувають у ізоляторі тимчасового утримання на пров. Косогірному, 7.

Справи, порушені проти оператора онлайн-телебачення "Спільнобачення" Володимир Карагяура, виконавчого директора Київської міської асоціації роботодавців Олексія Маркуся та юриста Володимира Маркуся об’єднано в одне кримінальне впровадження.
Трьом затриманим 21 січня ввечері висунуто звинувачення за ч.2 ст. 294 ("участь у масових заворушеннях"), яка загрожує 15 роками в'язниці.

За словами Михайло Злидня, адвоката Олексія Маркуся, незважаючи на те, що усіх трьох було затримано на автозаправці на вул. Набережно-Луговій, у чому можна переконатися, перевіривши записи відеостеження заправки, у звинуваченні вказано, що їх було затримано на вул. Грушевського, їм закидають участь у масових заворушеннях за попередньою змовою групою 3-5 тис осіб з використанням холодної пневматичної та іншої зброї, нанесенні тілесних ушкоджень працівникам міліції.

"Наразі можна стверджувати, що слідство по справі мого підзахисного та затриманих з ними, йде з порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу", - заявив адвокат Маркуся. На його думку,  усі справи, порушені 19-20 січня за звинуваченнями за ч.2 ст. 294 ("участь у масових заворушеннях"), мають бути об’єднані в одне кримінальне впровадження.

"Проте відбуваються процеси, які дають підстави вважати, що йде зворотній процес – задіяні слідчі з різних районів, справи планують розглядати у різних судах", -  додав Злидень.

Як відомо, оператора "Спільнобачення" та двох волонтерів затримали напередодні на заправці через те, що вони купували бензин у каністрах. Повідомлялося, що їх підозрюють у постачанні бензину для виготовлення вибухових сумішей, які використовувались мітингувальникими під час протистояння із правоохоронцями 19 січня на вулиці Грушевського.


"Українська правда"

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
9 628
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
6 986
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
5 911
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
5 834
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
5 076
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 051
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
4 536
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
3 830
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
3 069
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
2 738


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.