В гостях у студії телеканалу новин "24" побував військовий та автор проекту "Музика воїнів", чернівчанин Олександр Ткачук.
За його словами, ідея проекту "Музика воїнів" з'явилась випадково. Він побачив вуличного музиканта, який грав на віолончелі і запропонував йому зіграти гімн України. Потім зняли відео і саме так стартував проект.
Піаніст "Мартін" та його історія
Піаніста "Мартіна" взяли у полон та направили відновлювати музичну школу. Коли сепаратисти почули як він грає – захотіли, щоб він це робив частіше. Цей випадок показав, що музика єднає непримиренних ворогів.
Йому пропонували залишитись в Донецьку, закінчити консерваторію і стати музикантом "ДНР", — розповів військовий.
Майбутнє "Музики воїнів"
Як розповів "Мамай", продовжити проект "Музика воїнів" планується у зоні АТО. Це важливо, тому що це пласт культури і він залишиться в історії України для нащадків.
Першою частиною проекту є гра на музичних інструментах, а друга – випуск платівки або диску із піснями.
Події на Сході
На його думку, конфлікт може розв'язатись тільки після нашої перемоги. Якщо Україна програє, то буде те саме, що у СРСР, український народ почнуть знищувати.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.