RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Калинці новий директор

Міськрада на сесії 13 квітня визнала роботу Калинівського ринку незадовільною. Звіт виконувача обов’язків генерального директора Сергія Столяра депутати не взяли до уваги.

За рекомендацією депутатів, в. о. мера Віталій Михайлішин призначив тимчасовим керівником ринку депутата від "Нашої України" підприємця Василя Максимюка.

– Коли відповідав на запитання депутатів про зловживання на Калинівському ринку, трансляцію засідання сесії чомусь перервали. Відповів на всі запитання. Речі, про які говорив, підтверджено перевірками та документами. Відчувалося, що сценарій був заздалегідь спланований, – говорить перший заступник гендиректора МТК "Калинівський ринок" Сергій СТОЛЯР. – У проекті рішення було написано: "роботу Калинівського ринку визнати – прочерк". Звіт про роботу не взяли до уваги.

Підприємці Калинки від зміни керівництва не очікують нічого особливого.

– Ринок люди побудували своїми зусиллями. Чим мені допоможе новий директор, якщо я тут усе сам зробив? Торгівлі немає. Обіцяли заасфальтувати доріжки. Досі люди ходять по гравію, – каже підприємець Калинівського ринку Дмитро КУЗЯК. – Ще зроблять суборенду. А що більше новому директору вдасться зробити для підприємців? Хіба за свої гроші асфальт біля мого контейнера прокладуть? Колишній директор нічим не міг допомогти – люди усе робили за свої гроші.

Підприємець Юрій КОРБАН сподівається, що нове керівництво заасфальтує доріжки.

– Нам роки обіцяють заасфальтувати доріжки. А торгівлі немає і не буде. Ми намагаємося вижити на ринку, – із сумом говорить чоловік. – Було би непогано зробити безкоштовну стоянку для покупців на ринку, нормальний розворот на дорозі, щоби не було заторів.

– Невдовзі помремо від пилюки. Вітер подме – увесь товар у пилюці, – говорить підприємець Соня ТИМОФЄЄВА. – Потрібно доріжки зробити. Орендну плату хотілося би нижчу. Бо торгівлі немає, а платежі постійно треба сплачувати. Посилювати охорону не потрібно, бо охоронці на ринку добре виконують свою роботу.

Про те, що Калинку очолить саме Василь Максимюк, у кулуарах ратуші поговорювали відтоді, як почався конфлікт депутатської більшості з екс-мером.

Пізніше в інтерв’ю "МБ" Максимюк зауважив: "Несподіванкою це для мене не стало".

– У мене було безліч телефонних дзвінків, одні вітають, інші співчувають. Саме так я розцінюю, тому що це величезна відповідальність, – оцінив призначення В. Максимюк.

– Своє основне завдання нині вбачаю в тому, щоби знівелювати думки, що ринок комусь продадуть, – запевняє Василь Максимюк. – Насамперед потрібно гарантувати людям стабільність, що вони і надалі працюватимуть. Ніхто не планує перекладати контейнери з місця на місце, збільшувати тарифи на послуги. Я це гарантую.

– Ви 11 років очолювали ринок "Буковинський", якими були досягнення?

– Сам ринок є досягненням. Його будували з нуля: асфальтували, обладнували. Але одна з причин, чому він у такому стані, це те, що міська рада продовжувала термін оренди земельної ділянки на дуже короткий період. І тому там ніхто не наважується вкладати серйозні кошти в розвиток підприємства, у тому числі й власники.

– Що потрібно зробити для розвитку Калинівського ринку?

– Я звернув би увагу насамперед на транспортне забезпечення. Потрібно зробити транспортні розв’язки. Я ініціював би перенесення автобусної зупинки, вишукав можливість розширення автобусних стоянок для приїжджих гуртових покупців. Нині людям практично ніде зупинитися… У мене з цього приводу є думки, але я не готовий їх зараз озвучувати, ситуацію потрібно вивчити. На чому я принципово наполягав би, так це забезпечити ринок безкоштовними громадськими вбиральнями. Це не надто великі кошти.

– Нещодавно ви розповіли нам про свої доходи. Чи готові через півроку-рік знову озвучити таку інформацію?

– Звичайно. Я людина забезпечена. Житлом забезпечений і всім іншим теж.

(Нагадаємо, джерелами своїх доходів депутат назвав прибуток від підприємницької діяльності та від інвестиційного проекту. "На місяць отримую від 5 до 10 тисяч гривень, – повідомив депутат. – Маю автомобіль. А квартири та земельної ділянки не маю. Трикімнатну квартиру у центрі міста продав, щоби повернути кредит, який взяв у банку під інвестиційний проект (кафе "Синя папуга" у парку "Жовтневий", – авт.). Нині із дружиною та трьома дітьми винаймаємо квартиру на вулиці Комарова". Також
В. Максимюк повідомив, що нині інвестує кошти в будівництво багатоквартирного будинку в Чернівцях. Коли будинок здадуть в експлуатацію, він стане власником досить великої квартири). 
Ольга Гнідан,
Марина Карасьова
22-04-2011, 17:08
Коментарів 0 Переглядів 2 665

Теги -
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.