У Чернівцях новобудова на Героїв Майдану обвалилася через порушення у конструкції опалубки, - комісія

Новини Чернівців / топ новини / новини
3 520
0
У Чернівцях новобудова на Героїв Майдану обвалилася через порушення у конструкції опалубки, - комісія

Конструкція новобудови на розі вулиць Героїв Майдану та Рівненської у Чернівцях обвалилася через те, що бетон, яким залили опалубку, не встиг затверднути. А сама опалубка була виконана з недотриманням технології робіт. Такі висновки комісії, яка обстежувала цей об’єкт.

Про це кореспондентові molbuk.ua повідомила начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради Орися ГАЛЬЧУК.

-Обвалилася конструкція, коли ще не набрала міцності марка бетону, - зазначила Орися Гальчук. - Був зроблений каркас, залитий бетон і на той момент, коли завершилися ці роботи і ще не затверднув бетон, обвалилася балка. Через те, що балка тріснула, усе зруйнувалося, як картковий будиночок, обвалилася опалубка. Не була дотримана технологія виконання робіт. Десь не додивилися, що була в незадовільному стані якась одна балка з опалубки. На це є відповідні висновки комісії, яка працювала на об’єкті.

Нагадаємо, у Чернівцях третього липня (на День архітектора) обвалилися конструкції новобудови, яка зводиться на розі вулиць Героїв Майдану та Рівненської.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
24 284
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
6 899
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 865
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 454
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 669
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 621
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 499
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 962
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 926
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 891