Спати на животі шкідливо: експерти назвали найкращу позу

Здоров'я
1 085
0
Спати на животі шкідливо: експерти назвали найкращу позу

Сон на животі не такий вже й корисний і точно не дасть вам повноцінно відпочити після виснажливого робочого дня. Сон на спині – теж не найкраща поза, переконані фахівці.

Серед найбільш поширених поз для сну: на боку, поза ембріона, на животі, на спині, тощо. Заступниця генерального директора The Sleep Charity Ліза Артіс, пояснила в інтервʼю Mail Online, що сон на животі – доволі шкідлива звичка.

Про це повідомляє УНІАН.



"Можна спати на спині або на боці, але ми рекомендуємо уникати сну на животі. Це створює велике навантаження на шию, оскільки вона постійно скручується протягом ночі", – акцентувала вона.

Експерт зі сну з MattressNextDay Мартін Сілі, своєю чергою, сказав, що сон на спині – не найкращий варіант для людей, які хропуть.

"Сон на боці вважається найкращою позою. Це допомагає поліпшити кровообіг і травлення, а також відкриває дихальні шляхи для легшого дихання, що означає меншу ймовірність хропіння", – пояснив він.

Незалежно від того, якій позі сну ви віддаєте перевагу, за словами Лізи Артіс вирішальне значення має не це, а якість вашого ліжка та аксесуарів для сну. Ваша голова важить 4,5-5,5 кілограмів, а шия містить сім з 33 хребців хребта. Біль у шиї, скутість шиї і навіть постійні головні болі можуть бути наслідком поганої підтримки подушки.

"Хороша подушка повинна підтримувати голову в правильному положенні – тобто в такому ж відношенні до плечей і хребта, як якщо б ви стояли прямо з правильною поставою. Занадто м'яка подушка дозволить голові завалюватися, викривляючи шию. Занадто тверда – спричинить хрускіт у шиї", – додала фахівчиня.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням!!!

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався