У Брюселі багатотисячний мітинг закінчився сутичками з поліцією

Новини світу / новини
800
0
У Брюселі багатотисячний мітинг закінчився сутичками з поліцією

Під час акцій протесту в Брюсселі, в яких взяли участь від 80 до 100 тис. осіб, дійшло до сутичок з поліцією.

Про це повідомляє бельгійське видання Le Soir.

Сутички сталися близько 13.00, коли протестувальники зібралися наплощі перед вокзалом Gare du Midi, де мали заслухати представників профспілок.

В цей час близько 200 анархістів в балаклавах на сусідніх вулицях почали закидати поліцію камінням. За даними місцевих молодіжних організацій, в атаці на поліцію брали участь і нелегальні мігранти.

У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ і водомети.

Повідомляється про принаймні одного пораненого в голову представника сил безпеки.

Після кількох спроб поліції вдалося відтіснити і оточити близько сотні демонстрантів. В результаті було проведено декілька арештів, точна кількість затриманих наразі невідома.

Як повідомлялося, в Брюсселі 7 жовтня проходила протестна акція, спрямована проти урядових заходів жорсткої економії.

За даними профспілок, в акції брали участь 100 тис. осіб, поліція оцінює кількість учасників у понад 80 тис.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Гроза, град, сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
10 284
У Чернівцях у річці Прут втопився 22-річний хлопець
9 006
"Це могло мене вбити": у Чернівцях величезна гілка впала на авто з відомим науковцем - відео
8 187
Спіймали чоловіка, який кілька місяців "мінував" школи у Чернівцях: ким він виявився
5 675
Злива, гроза, буревій, град: Буковину накрила негода
4 452
Стало відомо про загибель воїна із Буковини Андрія Кирстюка
4 194
Пошкоджені будинки та повалені дерева: на Буковині через негоду понад 32 тисячі людей залишилися без світла
4 133
Востаннє ремонтували пів століття тому: на Буковині відновлюють важливий міст - фото
3 930
Світла не буде півтора години: у Чернівцях через аварійну ситуацію запровадили відключення
3 862
У Чернівцях ожила «Трояндова легенда»: в центрі міста проводять нову театралізовану виставу
3 394