У Росії продовження санкцій проти Криму назвали шантажем

Новини світу / новини
776
0
У Росії продовження санкцій проти Криму назвали шантажем

Продовження європейських санкцій проти Криму є економічним та політичним шантажем.

Про це заявили у прес-службі російського МЗС.

"Крим і Севастополь є невід'ємною частиною Російської Федерації. Пора це прийняти як даність, яку неможливо змінити методами економічного і політичного шантажу. Натискна "санкційна" тактика щодо Росії абсолютно безперспективна - помилково очікувати, що вона змусить нас поступитися національними інтересами і принциповою позицією у ключових питаннях", - наголосили у відомстві.

До того ж у Росії зазначили, що "обмеження є нічим іншим, як спробою ЄС "покарати" жителів півострова, які здійснили в ході референдуму вільний вибір на користь возз'єднання з Росією".

"Відповідно до положень міжнародного права, вважаємо абсолютно неприпустимою будь-яку дискримінацію кримчан і севастопольців за політичною і територіальною ознакою. Ми всі пам'ятаємо історичні приклади колективного покарання народів. Важко було уявити, що Європа зіткнеться з цим у XXI столітті", - додали у МЗС.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують