ЄС продовжить санкції проти Росії до 31 січня 2016 року

Новини світу / новини
653
0
ЄС продовжить санкції проти Росії до 31 січня 2016 року

Європейський Союз у понеділок, 22 червня, продовжить економічні санкції проти Росії до 31 січня 2016 року.

Це випливає з порядку денного засідання Ради ЄС, яке відбудеться у Люксембурзі на рівні міністрів закордонних справ, передає власний кореспондент УНІАН з Брюсселя.

"Рада, найімовірніше, продовжить економічні санкції для Росії до 31 січня 2016 року. Це є результатом домовленості, досягнутої під час засідання Європейської Ради у березні пов'язати тривалість запобіжних заходів з повним виконанням Мінських домовленостей, які мають бути виконані до 31 грудня 2015", - йдеться у документі.

Зокрема, санкції стосуються доступу до європейського фінансового ринку для окремих російських банків та компаній, торгівлі зброєю та товарами подвійного призначення, а також експорту певних технологій, пов'язаних з енергетичним сектором.

Нагадаємо, 17 червня постійні представники країн-членів ЄС домовилися продовжити економічні санкції проти Росії до 31 січня наступного року.

"Домовилися продовжити економічні санкції для Росії до 31 січня. Скоріш за все, рішення буде ухвалено без обговорення на засіданні Ради з закордонних справ, яке заплановане на наступний понеділок (22 червня)", - повідомило УНІАН дипломатичне джерело.

Крім того, за словами співрозмовника агентства, було домовлено, що ще на один рік будуть продовжені санкції на інвестиції для Криму.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим