МВФ обіцяє кредитувати Україну навіть у разі дефолту

Новини світу / новини
1 079
0
МВФ обіцяє кредитувати Україну навіть у разі дефолту

Глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що МВФ буде кредитувати Україну навіть у випадку оголошення нею неможливості обслуговування боргових зобов'язань.

Про це повідомляє прес-служба МВФ з посиланням на заяву Лагард фінансовому співтовариству 12 червня 2015 року.

За її словами, погашення суверенного боргу має важливе значення для успіху програми. Однак, оскільки в Україні недостатньо ресурсів для їх погашення у встановлений термін, МВФ припускає, що, якщо Україна і кредитори не досягнуть угоди про реструктуризацію боргів, фонд зможе кредитувати Україну у відповідності з його політикою кредитування простроченої заборгованості.

"У випадку, якщо врегулювання шляхом переговорів з приватними кредиторами не буде досягнуто, і країна вирішить, що вона не може обслуговувати свої боргові зобов'язання, фонд може кредитувати Україну у відповідності з її політикою кредитування простроченої заборгованості", - сказала Лагард.

"Українська влада повністю усвідомлює великі завдання на майбутнє, в тому числі значні макроекономічні ризики, що випливають з невирішених конфліктів на Сході, і знову підтвердила свою тверду рішучість щодо подолання соціально-економічних диспропорцій, які тягнуть Україну назад у минуле, та поглиблення структурних реформ в цілях досягнення надійного і сталого зростання. Я вважаю, що їх програма потребує підтримки міжнародної спільноти, у тому числі приватного сектора, що є необхідною умовою для успіху цієї програми", - зазначила Лагард.

Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна розраховує на позитивне рішення ради директорів МВФ про виділення другого траншу кредиту розширеного фінансування EFF в липні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

18:41
У Чернівцях затвердили тариф для нових парковок: якою буде вартість
18:22
Трамп навіть після інциденту із Зеленським буде намагатися закінчити війну - Bloomberg
17:58
Чому чай може бути кориснішим за просту воду: приголомшливе відкриття учених
17:39
У Румунії біля кордону з Україною знайшли уламки російського БпЛА з боєзарядом
17:21
Хмарно з проясненням: якою буде погода на Буковині завтра
17:01
Торгівля, харчування і переробка: держава виділила мільярди гривень грантів українцям на розвиток бізнесу
16:41
Українці почали збір коштів на «ядерку» після сварки Трампа з Зеленським
16:21
Прикордонники накрили вогнем бліндажі росіян на Вовчанському напрямку - відео
15:59
Прем’єр-міністр Британії після розмов із Трампом та Зеленським висловив підтримку Україні
15:41
Не такі корисні, як всі думають: названо популярні овочі, в яких найменше клітковини
15:18
На Буковині чоловік не сплатив 40 тисяч гривень аліментів на дітей
14:59
Зеленський прибув до Лондона, він зустрінеться з прем'єр-міністром вже сьогодні
14:44
На Буковині рятувальники дістали тіло чоловіка з озера
14:27
"Боротьба України має значення для всіх нас" - прем'єр-міністр Канади
14:08
Сьогодні на Буковині попрощались із захисником Олегом Потапенком
13:49
РФ скинула 28 бомб на Донеччину: є жертви та понад сотня пошкоджених будинків
13:32
"Символ весни і надії": сьогодні на Буковині святкують Мерцішор
13:19
На Буковині судитимуть чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів
13:00
За добу енергетики відновили живлення для 27 тисяч споживачів
12:47
«Американці втомилися» - речниця Білого дому про допомогу США Україні
12:36
Скандал у Вашингтоні: світові лідери підтримали Зеленського після сварки з Трампом
12:17
На Буковині за добу сталося чотири пожежі: одна людина постраждала
11:59
Дві добавки, які допоможуть легко уникнути стресу та проблем зі сном
11:41
Вкрав у магазині морозильну камеру: на Буковині затримали хлопця
11:22
У Чернівцях поблизу флагштока загорілася трава та очерет - фото
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм