Блаттер йде з посади президента ФІФА

Новини світу / новини / спорт
972
0
Блаттер йде з посади президента ФІФА

Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозеф Блаттер вирішив покинути свою посаду у зв'язку з корупційним скандалом, що розгорівся навколо організації.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

За словами Блаттера, його наступника виберуть на спеціальному конгресі. До цього моменту він продовжить виконувати обов'язки глави організації.

Нагадаємо, минулого тижня Блаттер виграв чергові вибори президента організації. Його єдиний конкурент - йорданський принц Алі - зняв свою кандидатуру після того, як програв у першому турі з розгромним рахунком.

Вибори проводилися на фоні найбільшого корупційного скандалу в історії ФІФА. Швейцарські правоохоронні органи затримали за підозрою в отриманні хабарів сімох чиновників організації.

У зв'язку з цим Блаттера закликали піти у відставку, проте дотепер він відмовлявся. Багато футбольних асоціацій висловили жаль у зв'язку з його переобранням, тоді як Росія привітала підсумки виборів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують