Путін заявив про можливість визнання Росією "ЛНР" та "ДНР"

Новини світу / новини
2 358
0
Путін заявив про можливість визнання Росією "ЛНР" та "ДНР"

Президент Росії Володимир Путін не виключає можливості визнання Росією самопроголошених Донецькій і Луганській "республік".

Про це Путін заявив в інтерв'ю ведучому програми "Вести в суботу" Сергію Брильову, коментуючи питання про те, чи може він собі уявити варіант, при якому буде розглядати можливість визнання "ДНР" та "ЛНР".

При цьому, за словами Путіна, будь-які розмови про визнання "ЛНР" і "ДНР" наразі "контрпродуктивні".

"Я зараз не хотів би з цього приводу говорити. Бо чого б я не сказав, все може бути контрпродуктивно. Ми будемо дивитися по реаліях, які виникають у житті ", - заявив президент РФ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.