Росії навряд чи повернуть право голосу у ПАРЄ

Новини світу / новини
874
0
Росії навряд чи повернуть право голосу у ПАРЄ

Питання перегляду санкцій стосовно російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) може бути знято з порядку денного квітневої сесії, що буде означати їх продовження до січня 2016 року.

Про це повідомив журналістам генеральний секретар ПАРЄ Войцех Савицький.

За словами Савицького, в день відкриття сесії, 20 квітня, це питання буде винесено на голосування депутатів ПАРЄ.

"Тільки депутати асамблеї уповноважені вирішувати, чи вартує питання про зняття санкцій з російської делегації того, щоб його вносити до порядку денного сесії", - підкреслив генсек ПАРЄ.

Проте, як розповіло DW джерело в секретаріаті асамблеї, "сьогодні майже зі стовідсотковою впевненістю можна говорити, що питання про зняття санкцій з росіян в порядку денному не буде".

Нагадаємо, у січні делегація Росії в ПАРЄ була позбавлена права голосу, а її члени - права працювати в керівних органах асамблеї і призначатися доповідачами.

Санкції на представників Держдуми були накладені через продовження незаконної анексії українського Криму. А також, як говориться в резолюції, через агресію РФ на Сході України, зокрема, "постачання зброї сепаратистам та ведення таємних військових дій за участю російських військових, що є грубим порушенням статуту РЄ і Мінського протоколу, стороною якого є Росія".

У відповідь на це делегація РФ залишила ПАРЄ, а її голова Олексій Пушков заявив, що до кінця року російські депутати до Страсбурга не приїздитимуть.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують