ЗМІ: Сина Януковича поховали у Севастополі

Новини світу / новини
6 421
0
ЗМІ: Сина Януковича поховали у Севастополі

Тіло сина екс-президента Віктора Януковича поховали на військовому цвинтарі Севастополя.

В Севастополь тіло привезли з Сімферополя, куди його доставили чартерним рейсом авіакомпанії "Центр-Південь" за маршрутом Іркутськ - Уфа - Сімферополь, повідомляє телеканал LifeNews.

О 13:10 за московським часом борт прибув до кримського аеропорту. На транспортування тіла Януковича-молодшого в Севастополь знадобилося менше години.

Після відспівування загиблого в одному з храмів Севастополя його поховали на одному з місцевих військових цвинтарів.

Андріївський прапор перед храмом був за традицією приспущений.

За інформацією "Української правди", журналістів, в тому числі і російських до місця похорону не підпускали.

Раніше загибель колишнього депутата Верховної ради вже підтвердили в "Партії регіонів".

Напередодні повідомлялося про можливу загибель на озері Байкал в РФ Віктора Януковича-молодшого, який нібито перебував за кермом машини, провалився під лід і потонув.

Місцеве МНС повідомило про факт аварії, крім того, повідомлялося, що водієм був Віктор Давидов. Давидова - дівоче прізвище бабусі Віктора Януковича-молодшого.

Пізніше нардеп Антон Геращенко, з посиланням на власні джерела,виклав подробиці загибелі Януковича-молодшого.

Офіційних коментарів з повідомленнями ЗМІ про долю Януковича-молодшого не надходило.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують