Російська телеведуча і журналістка Ксенія Собчак, якій на похороні Бориса Нємцова погрожував невідомий, за рекомендацією спецслужб залишила Росію. Про це пише в понеділок, 16 березня, "Коммерсантъ".
Як пише газета, у п'ятницю Собчак провела вечерю на честь виходу нового номера журналу L'Officiel, головним редактором якого вона призначена. Захід проходив у ресторані ЦДЛ, на ньому був присутній її чоловік Максим Віторган і двоє нещодавно найнятих охоронців.
"Скасувати прем'єру вистави "Женитьба" в Театрі націй я не могла, як і цю вечерю, але завтра ж залишу Росію на деякий час", - повідомила телеведуча. Про те, що Собчак їде з країни за рекомендацією спецслужб, виданню розповіли близькі друзі журналістки. Підтвердження від самої телеведучої поки що немає.
Нагадаємо, в день похорону Нємцова 3 березня Собчак повідомила, що на виході з центру Сахарова, де проходила церемонія прощання, до неї та головного редактора "Еха Москви" підійшов невідомий, який заявив "Майте на увазі - ви наступна, Ксенія". Пізніше на зустрічі зі слідчими Венедиктов підтвердив цю інформацію.
Співголова партії РПР-Парнас" Борис Нємцов був убитий в ніч на 28 лютого на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви. У політика з близької відстані шість разів вистрілили з пістолета, чотири кулі потрапили в ціль.
Пізніше "Новая газета" повідомила про існування так званого "розстрільного списку", до якого окрім Нємцова були включені, зокрема, колишній глава ЮКОСа Михайло Ходорковський, головний редактор "Еха Москвы" Олексій Венедиктов і, ймовірно, телеведуча Ксенія Собчак.