Баррозу: Місце Росії у світі посяде Китай

Новини світу / новини
1 452
0
Баррозу: Місце Росії у світі посяде Китай

Президент Росії Володимир Путін протягом багатьох років був згоден з членством України в ЄС.

Про це заявив екс-глава Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу в інтерв'ю Welt am Sonntag.

За словами Баррозу, Путін до 2012 року не мав жодних заперечень проти приєднання України до ЄС, а уряд Росії протягом п'яти попередніх років отримував детальну інформацію про хід переговорів про асоціацію України з Євросоюзом.

"Після переобрання у 2012 році Путін змінився. Якщо сьогодні він говорить, що його заскочили зненацька, то він говорить неправду", - заявив Баррозу.

Разом з тим екс-глава ЄК висловив думку, що найближчим часом Україна не зможе вступити до ЄС: їй "ще належить виконати величезну роботу у сфері реформ".

Також Баррозу зазначив, що Росія вже не є світовою державою.

"Місце Росії посяде Китай і він матиме незрівнянно більший вплив, аніж Москва", - заявив він.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.