Засідання тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі планується провести 21 грудня

Новини світу / новини
983
0
Засідання тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі планується провести 21 грудня

Засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України може відбутися в неділю, 21 грудня, у Мінську.

Про це президент України Петро Порошенко заявив під час спільної прес-конференції з президентом Польщі Броніславом Коморовським.

“В четвер, п’ятницю відбудеться відеоконференція в форматі тристоронньої контактної групи, і є надія, що в неділю в Мінську відбудеться засідання тристоронньої контактної групи”, - сказав він.

Порошенко також нагадав, що у вівторок відбулася телефонна розмова в "нормандському форматі" (з президентом Франції Франсуа Олландом, Федеральним, канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Росії Володимиром Путіним), в ході якої обговорювалася ситуація на сході України, пише УНІАН.

"Ключове питання, яке піднімалося, - це виконання підписаного мінського протоколу та мінського меморандуму", - сказав Порошенко.

Зокрема, за його словами, мова йшла про негайне звільнення заручників, у тому числі української льотчиці, народного депутата Надії Савченко.

"Досягнута домовленість, що до кінця поточного року будуть вжиті всі зусилля для того, щоб звільнити всіх заручників", - додав голова держави.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують